Hurda Metal Kesme İçin Kanallı Çelik Makaslama Makinası 400 Tonluk Kesme Kuvveti
1 Set
MOQ
Negotiable
fiyat
Channel Steel Shear Baler Machine For Scrap Metal Cutting 400 Ton Cutting Force
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WANSHIDA
Sertifika: CE and ISO9001
Model numarası: Y83Q-4000 g
Vurgulamak:

Hurda kesme makinesi

,

hurda metal makine

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: 36500KGS, denize kıyasla ambalaj
Teslim süresi: 50 gün
Ödeme koşulları: T/T, l/c, Western Union
Yetenek temini: 10 setleri/ay
Teknik Özellikler
Ürün adı: Makas Balya
Basın odası boyutu: 3000x2000x700mm
BALYA BOYUTU: (300-3000) x400x400mm
Motor: 74KW
Kapasite: 1,5-2,5 ton / saat
Bıçak uzunluğu: 530mm
Motor markası: iletkenlik birimi
PLC Markası: Mitsubishi veya Siemens
Ürün Açıklaması

Hurda metal kesme için Hurda Metal Kesme Balya Makinesi

1. Ürün:

Bizim Y83Q-4000G hurda metal kesme balya makinesi orta ve büyük ölçekli atık metal geri dönüşüm sitesi, metal eritme tesisi ve diğer yerlerde yapılandırılmış mükemmel ekipman. Rusya, Ukrayna, Brezilya, Hindistan ve tek temsilcilerimiz veya dağıtımcılarımız olan diğer ülkelerde geniş bir müşteri tabanına sahiptir. Müşterilerimize gelince, onlara ekipmanı kurup hata ayıklamalarına ve eğitim dersleri ve diğer hizmetler sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Bu hurda metal kesme makası, maksimum 1,500 mm genişliğinde olan sıkıştırma kutusu üzerinde kapak ile tasarlanmıştır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre, sıkıştırma kutusu ve balya büyüklüğü özel olarak tasarlanabilir. Ayrıca, motor veya Cummins dizel motoru, kullanıcıların işlem koşullarına bağlı olarak yapılandırılabilir.
Ekipmanın garanti süresi bir yıldır ve gerektiğinde uzatılabilir. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi, uzman satış grubumuzla iletişime geçerek elde edilebilir.

2. Teknik Parametreler:

model Y83Q-4000 g
Silindir itme / kesme kuvveti 400 ton
Maksimum çalışma basıncı 20Mpa
Kapasite 1.5-2.5 ton / saat
Basın odası açık boyutu 3000 x fazla 2000 × 700 mm
Balya boyutları (LxWxH) (300-3000) 400 x 400mm ×
Bıçak uzunluğu 530mm
Hız kesmek 2-3 kez / dak
Hidrolik yağ soğutma sistemi Hava soğutma sistemi
Motor 74kW
Balya boyutları (LxWxH) 9200 x 5130 x 3960mm
Ağırlık 36500 (kg)
Hurda boyutu kesilebilir

Kare Çelik: 90 × 90mm

Açı Demir: 180 × 180 × 15mm (3 adet)

Yuvarlak Çelik: D100mm

I Çelik: 320 × 132 × 11.5mm

Çelik levha: 30 × 450mm

Kanal Çelik: 320 × 90 × 10mm

3. Açıklama:

Y83Q serisi hurda metal kesme balya makinesi, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve fiili çalışma durumlarını tararken, metal balya ve metal makas gibi benzer ürünlerin gelişmiş teknolojisini emerek üretilir.

Hidrolik tahrik sistemi ile yapılandırılmış olan makinemiz manuel kontrol veya PLC otomatik kontrol altında çalıştırılabilir. Sıkıştırma kutusunun boyutu, balya boyutu ve balyalama modu, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanabilir. Makinemiz gerektiğinde motor veya dizel motorla donatılabilir. Ek olarak, kullanıcıların makineyi kurmasına ve hatalarını ayıklamasına ve operatörleri eğitmesine yardımcı olabiliriz.


4. Uygulama:
Bu hurda metal kesme balya makinesi, normal çelikten 3 mm'den daha az kalınlıkta, normal olarak, çelik, hurda demir, tel çeliği, vb. Gibi çeşitli ince metal malzemelere presleme kabiliyetine sahiptir. Ayrıca, bu makine içine dikdörtgen balyayı kesecek 5m'den uzun olmayan çelik bölüm dahil olmak üzere gerekli uzunluk. Atık metal malzemelerini depolama ve nakliye için uygun hale getirir. Bu makine aynı zamanda metal eritme tesisi için nitelikli fırın ücreti sunabilmektedir.


5. Özellikler:
1) Bizim hurda metal kesme balya kompakt yapısı ile makul olarak tasarlanmıştır. Bu küçük ve hafiftir. Küçük hareketsizlik ve düşük gürültü etkisinin yanı sıra, bu makine istikrarlı hareket, esnek çalışma, düşük enerji tüketimi, basit kurulum, güvenli ve güvenilir performans, vb.
2) Entegre hidrolik ve elektrik kontrolü altında, kullanıcı dostu ve aşırı yük koruması için kolay hale gelir.
3) Bu makine çok çeşitli uygulamalara sahiptir. Metal geri dönüşüm endüstrisi ve eritme alanında işleme ekipmanları olarak çalışabilmektedir.


6. Balyalama Sürecine Kısa Tanıtım
Hurda metal kesme makaranın sıkıştırma silindiri çalıştığı zaman, sıkma kafası kilitleme kapısı olarak algılanır, kullanıcılar atık malzemelerini manuel olarak veya mekanik olarak sıkıştırma kutusuna yerleştirmek zorundadırlar. Otomatik basma düğmesi elle basıldığında, sol ve sağ sıkıştırma silindirleri, sol ve sağ sıkıştırma kartını sıkıştırma kutusunu kapatmak için konumuna hareket ettirmek için ayrı ayrı çalışmaya başlar. İtme silindiri, balyalama görevini yerine getirerek atık malzemeleri balyalara doğru ilerletmek için ileriye doğru hareket edecektir.
Ardından, sıkma kafası açılacaktır. Balya iticisi, kesme silindiri ile kesmek için balyayı belli bir mesafeye itecektir. Balya yaklaşık 600mm uzunluğuna kadar bu hareket durmaksızın tekrarlanacaktır. Sonra kesim işi bitti. Sıkıştırma kafası çalışırken, balya iticisi orijinal konumuna geri döner. Sol ve sağ sıkıştırma plakaları tekrar açıldıktan sonra otomatik balyalama ve kesme işlemi yapılır.
Hurda metal kesme balya makinesi, çalışma döngüsüne devam etmek için otomatik çalıştırma düğmesindeki başka bir manuel basmayı bekleyecektir. Artık balyalamaya ve kesmeye ihtiyaç duymazsa, kullanıcılar sol 600mm balyaları ekipmandan elle dışarıya itebilirler.

7. Fotoğraflar:

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Cherry Feng
Tel : 0086-13584177887
Faks : 86-510-86161811
Kalan karakter(20/3000)