Mesaj gönder
aboutus

Üretim hattı

Bizim Ana Ürünler Indlude Hurda Metal balya, Timsah Kesme makinesi, Yatay Balya, Dikey Balya, Konteyner Metal Makas, Hurda Metal Briketleme Basın, Yağ Dum Kompaktör, vb.

Hurda Metal Baler, çelik talaşı, hurda çelik, hurda aulminum, hurda bakır, hurda paslanmaz çelik ve diğer atık metalleri kübik, silindirik veya sekizgen biçimli kalifiye fırın yüklerine bastırabilir. Bu metal balya makinesi geri dönüşüm endüstrisinde, çelik fabrikalarında, demirli metal ergitme ve diğer alanlarda kullanılmaktadır.

Alligator makaslama, esas olarak, profil çeliklerin ve diğer metalik ürünlerin şekillerini kesmek ve kalifiye fırın yüklerine dönüştürmek için kullanılır. Bu metal geri dönüşüm ve işleme fabrikaları, otomobil söküm tesisleri, eritme ve döküm fabrikaları ve benzeri kullanılır.

Yatay balya makinesi ve Dikey balya makinesi birçok çeşit gevşek malzeme ve atık pamuk, pamuk ipliği, yün, bez, top, atık kağıt, atık plastik, buğday çubukları, metal kutular, çuvallar gibi demir ve demir dışı hurdaları presleyebilir ve balyalayabilir yakında. Balyalanmış malzemeler yüksek yoğunluklu ve tek tip boyuttadır ve bu sayede taşıma kolaylığı sağlanır.

Hurda metal briket presleri, yüksek yoğunluklu silindirik briketler haline çeşitli çelik hurda, dökme demir hurda, bakır kesimler, alüminyum hurda ve diğer hurda metal basın, böylece geri dönüşüm ve kokusu kolaydır.

Aşağıdaki bizim fabrika fotoğrafları, nakliye ve ambalaj fotoğrafları, sergi fotoğrafları, başarılı durumlarda vb.

Fabrika kapısı ve yapı

Atölye

İşleme atölyesi

Montaj atölyesi

Bitmiş ürünler alanı

Ofis alanı

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Cherry Feng
Tel : 0086-13584177887
Faks : 86-510-86161811
Kalan karakter(20/3000)