Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Jiangsu Wanshida Hidrolik Machinery Co, Ltd (Jiangyin Merceko International Trade Co, Ltd) geri dönüşüm makineleri sektöründe tanınmış bir kuruluştur ve metal balya, metal makas, araba balya, balya makası, metal hurda briket makineleri, gevşek üretiminde uzmanlaşmış Malzeme balya makinesi, Metal ufalayıcılar ve diğer hidrolik makineler ile ilgili olarak Asya'da.
Farklı makinelerin geniş aralıklarında standart ve özel tasarımlar sunuyoruz. Bunlar, metal eritme, tekstil, elyaf, kağıt yapımı, atık geri dönüşümü, otomobil, metal işleme vb. Sanayilerde yaygın olarak uygulanmaktadır. Ürünlerimiz sadece iç pazarlardaki 30'dan fazla ilde ve şehirde ünlü değil aynı zamanda Doğu Avrupa, Batı Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güney Asya, Güneydoğu gibi dünyanın 70'inden fazla ülkesinde ve alanında yaygın bir şekilde satılmaktadır. Asya, Okyanusya, Kuzey Amerika ve Güney Amerika vb.
Jiangsu Wanshida Hidrolik Machinery Co, Ltd 1985 yılında kurulmuş ve biz araştırılmış ve aynı yıl evde hidrolik metal balya ilk seti üretti.
Yurtdışı pazarımızı büyütmek ve "Wanshida" markamızı geliştirmek için, özellikle ticaret şirketimizi kurduk ------- Jiangyin Merceko International Trade Co., Ltd.
Kalite yönetim sistemimizi daima geliştiririz. Ve ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi ve CE belgesi belgesini geçtik.
Geleceği görmek Merceko, daha büyük başarılar için sizinle işbirliği yapmayı umuyor.

Geçmiş

Wanshida Hidrolik Makineleri hidrolik makinelerin seri üretiminde uzmanlaşmıştır. Kenara gelişmiş üretim ve denetim teçhizatı, biz tasarlamak ve hurda metal balya, metal olmayan balya makinesi, hidrolik metal makas, hurda metal briket basın ve diğer ürünler üretmek için yerli önde gelen teknolojileri kullanmaktadır.

Müşterilerin taleplerine göre özel standart dışı hidrolik ekipmanlar özelleştirilebilir. Ekipmanlarımız, metal ergitme, tekstil, kimyasal elyaf, kağıt yapımı, atık geri dönüşümü, yenilenebilir kaynaklar kullanımı, metal işleme ve diğer sanayilerde yaygın olarak uygulanmaktadır.

Kalkınma Tarihi

1. 1985 yılında, devlete ait Zhouzhuang Makine Fabrikası kuruldu ve ilk yerli hurda metal baleri geliştirildi.

2. 1995 yılında Jiangyin Zhouzhuang Genel Hidrolik Makine Fabrikası kuruldu.

3. 2002 yılında şirket Jiangyin Wanshida Hidrolik Machinery Co, Ltd olarak yeniden adlandırılmıştır.

4. 2004'te, silindir kırıcı oluşturuldu ve Tasarım Patent Sertifikası aldı.

5. 2005 yılında, Silindir Kırıcı için Faydalı Model Patent Belgesi aldık.

6. 2006 yılında, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve AB'nin CE belgesi taşıdık.

7. 2010 yılında şirket, ölçek artışı ile Jiangsu Wanshida Hidrolik Makine Co., Ltd olarak adını değiştirdi.

8. 2011 yılında ISO14000 belgesini geçtik. 2012'de pazar taleplerine uyum sağlamak için yeni standart fabrika kurduk ve yıllık üretim arttı.

9. 2012'de, piyasa taleplerine uyum sağlamak için yeni standart fabrika kurduk ve yıllık üretim arttı.

10. 2013'te Guangzhou'un Jieyang şehrinde ofis açtık.

11. 2014 yılında, Jiangyin Merceko International Trade Co, Ltd yurtdışı iş genişletmek için kurulmuştur.

12. 2006 ile 2012 yılları arasında sırasıyla Jiangsu Uzakdoğu Uluslararası Değerleme ve Danışma Co Ltd, AAA Düzey Şirketi tarafından "AAA Kredi Derecelendirme Kuruluşu" olarak ödüllendirildi ve Wuxi Hükümeti, Çin'in üye birimi tarafından "Sözleşme Onurlandırılması ve Devam Ediyor" Ağır Makine Sanayicileri Derneği, Jiangsu Eyaleti Mükemmel Dürüstlük ve Hak Koruma Gösterme Birimi, Kalite ve Kredi Garantili Birim vb.

Hizmet

Saygıdeğer müşterilerimize, satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında eksiksiz bir saygılı hizmet seti sunulacaktır.

Satın almadan önce müşteriler, doğru makinelerle ilgili yönergeleri ve önerileri özel teknik personelimizden ve satış görevlilerimizden edinebilir. Müşterilerin memnun edici ve ekonomik ürünleri almalarını sağlamak için belirli makineler isteğe göre uyarlanabilir.

Sipariş onaylandıktan sonra, müşterilerimiz için geri kalan konularla ilgileneceğiz. Üretim düzenlemesi mümkün olan en kısa sürede halledecektir. Genel olarak üretim döngüsü 35 iş günü sürer. Büyük ölçekli makinenin yaklaşık iki aylığına ihtiyacı var. Üretim sırasında, satış ekibimiz yerinde üretim resimleri göndererek gerçek zamanlı üretim çizelgesini müşterilere bildirecek.

Üretim tamamlandığında, bitmiş makinenin resimleri istenmeyen nedenleri her an önerebilen müşterilere gönderilecektir. Müşterilerin önerileri dikkatli bir şekilde kabul edilecek. Müşteriler memnun kalana kadar ürünün tadilatını asla durdurmayız. Müşterilerin fabrikamızda teftiş yapılması ve rehberlik yapılması bekleniyor. Ürünler onaylandıktan sonra teslimat için nakliye şirketine başvuracağız. Teslimatın yapıldığı orijinal belgeler zamanında gönderilecek, bu da müşterilerin ürünleri zamanında teslim etmesi için uygun bir yerdedir.

Müşteriler ürünleri aldıklarında, teknisyenlerimiz makinelerin kurulumu, hata ayıklaması için müşterilerin fabrikalarına atanacaktır. Eğitim dersleri, makinenin günlük bakım ve bakımı için rehberlik, ayrıca ortak sorunlar için çözümler vb. Sunacaklar. Kullanılan makine ile ilgili herhangi bir sorun, e-posta göndererek ya da çağrı yaparak bize iletilebilir. Kullanıcıların sorunlarını mümkün olan en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz.

Tüm makinelerimiz bir yıl garanti altındadır ve müşterilerin taleplerine göre garanti süresi uzatılabilir. Makine bu süre zarfında erkekler tarafından hasar görürse, maliyet fiyata sahip yedek parçalar arızanın fotoğraf yoluyla onaylanmasından sonra sağlanacaktır. Yapay hasar değilse değiştirme için ücretsiz aksesuarlar sunacağız. Garanti süresi boyunca, ürünler için kalıcı bakım öneriyoruz. Hasar görmüş yedek parçaları yalnızca masraflarla ücretlendiririz.

Müşteriler için profesyonel, kaliteli ve tatmin edici ürünler sunmak için çalışıyoruz. Müşterilere hizmet etmek işimizin özüdür.

Ekibimiz

Bizim takım

Mükemmellik için çabalıyoruz, fırsatları ve zorlukları sakin bir şekilde karşılıyor ve devrimin ve yaratılışın araştırılmasına devam ederek kararlı bir ekibiz.

Kendimizi aşma arzularıyla dolu tecrübeli, profesyonel ve verimli bir ekibiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için ciddiyetle sorumluluklarımızı ve görevlerimizi yerine getiriyoruz.

Kurumsal misyon

Wanshida hidrolik makinenizi dünyanın her köşesine sokun

Tüm müşterileri Wanshida Hidrolik makinemizden gurur duyuyor olun

Hidrolik endüstrisinde lider olmaya müsaade edelim

Şirket kültürü

Birinci sınıf çalışanlar olmak, birinci sınıf ürünler oluşturmak, birinci sınıf iş yaratmak

Yönetimin güçlendirilmesi, hizmetin geliştirilmesi, önce marka, kalite ilk önce

İnanç temelli, yenilikçi, ortak kalkınma

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Cherry Feng
Tel : 0086-13584177887
Faks : 86-510-86161811
Kalan karakter(20/3000)